Neoenerji’nin Beden ve Hastalık Üzerinde Ki İşleyişi

Evrensel enerji biliminde hastalıklar her zaman, evrensel enerji seviyesinde bir enerjinin tıkanmaması olarak izah edilir. Evrensel enerji ve yaşama isteği arasındaki ilişki çok belirgindir. Heyecanlanan bir insanın evrensel enerjisi arttığında kişi hayata daha sıkı sarılır, gelecekteki karamsarlıkları umuda dönüştürür. Evrensel enerji bilimi akıl sahiplerine, yani aklını kullanan ve düşünenlere hitap eder.
Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.
Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.
Kâinat enerjinin vücut içinde sınırsız akması ve tüm organlara gerektiği kadar enerji dağıtabilmesi için, vücudumuzda var olan 7 ana enerji noktasının (çakra) ve buna bağlı yüzlerce enerji noktasının temiz ve denge içerisinde çalışıyor olması gerekmektedir. Enerji kanallarının bloke olması, negatif enerji birikimleri oluşturarak, vücutta bir takım rahatsızlıklara yol açacaktır. Yaşadığımız çevre (hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı
elektromanyetik dalgalar v.b) yaşam tarzımız ( dengesiz beslenme, aşırı stres, spor yapamama v.b.) aşırı sinirlilik, korku, üzüntü, kaygı, bastırılmış duygular, negatif duygu ve düşünceler, enerji dengemizi ciddi bir şekilde bozar. Bu durum karşısında bedenimizde tepki olarak bir takım ağrılı şikayetler ve hastalıklar belirmeye başlar. Ortaya çıkan bu belirtilerin temel sebebi vücudumuzdaki enerji dengesinin bozulmasıdır.
Hastalıklar, daha belirtileri ortaya çıkmadan önce enerji bedenlerimizde ortaya çıkar, enerji giriş noktalarını ve enerji akış sistemini bozarak enerji blokajlarına yol açar. Bu sırada çakralar arasında denge bozulur ve ilgili organlarda hastalıklar baş gösterir. Bu durum bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal hastalıklara neden olur. Çünkü insan sağlığının temelini oluşturan bu 3 temel unsurdan (ruh, beden, zihin) biri bozulunca diğerleri de olumsuz etkilenir.
Bioenerji çakraları dengeler ve blokajları temizler. Çakralar düzenli çalıştığı zaman insanın içindeki bio-ritmi ve etrafındaki manyetik alanı (aura) düzelir. Böylece enerji akışı tekrar düzenli bir şekilde çalışacağından vücut tekrar kendi kendini tamir etmeye ve yenilemeye başlar.
Bioenerjinin dengede olması, sadece rahatsızlıkların kısa sürede şifa bulması için değil, aynı zamanda olabilecek rahatsızlıklardan korunmak içinde gereklidir.

Scroll to Top
WhatsApp
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyim?