Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez. Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

 

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının neoenerjimetodu.com’un güvenlik Politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, neoenerjimetodu.com internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. info@neoenerjimetodu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir.

https://www.neoenerjimetodu.com adresinden duyuru, gelişme, kampanya ve indirim e-postalarını almak istemiyorsanız info@neoenerjimetodu.com adresi bildirmeniz gerekmektedir.

Bioenerjiterpi.com sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Bioenerjiterapi.com Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

WhatsApp
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyim?